AudioRiver 29-31 lipca 2016

Last.fm Hybrid Tent Main Stage Cities Tent Circus Tent Electronics Beats Stage
19:00
Ptaki
19:30
20:30

XXANAXX
20:45
21:45
Błażej Malinowski
live
19:30
20:30

Deas
20:30
21:30

Michał Jabłoński
live
21:30
22:30

dubfire HYBRID
live
22:45
23:40
20:00
Never After feat. MC LowQui
20:00
22:30

Frederic Robinson
live
22:30
23:30

Dub Phizix & Strategy
23:30
23:59
KVBA
live
20:30
21:30

RYSY & Natalia Nykiel
21:45
22:45
21:00
RRRKRTA
21:00
22:30

Tika Milano
22:30
23:59
22:00
Jamie Woon
22:00
23:00
23:00
Elle Eyre
23:15
23:59
Fatima Yamaha
23:00
23:59

Last.fm Hybrid Tent

  • Never After feat. MC LowQui
    20:00 - 22:30
  • Frederic Robinson
    22:30 - 23:30
  • Dub Phizix & Strategy
    23:30 - 23:59

Main Stage

  • Ptaki
    19:30 - 20:30
  • XXANAXX
    20:45 - 21:45
  • Jamie Woon
    22:00 - 23:00
  • Elle Eyre
    23:15 - 23:59

Cities Tent

  • RRRKRTA
    21:00 - 22:30
  • Tika Milano
    22:30 - 23:59

Circus Tent

  • Błażej Malinowski
    19:30 - 20:30
  • Deas
    20:30 - 21:30
  • Michał Jabłoński
    21:30 - 22:30
  • dubfire HYBRID
    22:45 - 23:40

Electronics Beats Stage

  • KVBA
    20:30 - 21:30
  • RYSY & Natalia Nykiel
    21:45 - 22:45
  • Fatima Yamaha
    23:00 - 23:59
Last.fm Hybrid Tent Main Stage Cities Tent Circus Tent Electronics Beats Stage
00:00
Dub Phizix & Strategy
00:00
00:30
Elle Eyre
00:00
00:15

Leftfield
live
00:30
02:00
Simon Mattson
00:00
01:30

Anja Kraft
01:30
03:00
Gesaffelstein
00:00
01:30

Kölsch
live
01:30
03:00
Four Tet
00:00
02:00
01:00
Caspa & Rusko
01:30
02:30

Nu:Tone & Logistics ft. SP:MC
02:30
03:30

Dillinja
03:30
04:30

Xtrah
04:30
05:30

Simba
05:30
06:30
02:00
Danger
live
02:15
03:15

RDKillers
03:30
05:00
Motor City Drum Ensemble
02:00
04:00
03:00
Truant
03:00
04:30
Sven Väth
03:00
05:30

Ilario Alicante
05:30
07:00
04:00
Octave One
live
04:00
05:00
05:00
Vrilski (Vril & Voiski)
live
05:00
06:00
06:00
19:00
Novika & Mr.Lex
19:30
20:45
Seltron400
19:30
20:50

An On Bast + Kuba Sójka + Jurek Przeździecki
live
20:55
21:55
20:00
Sonic Trip
20:00
22:30

Neonlight
22:30
23:30

Cyantific
23:30
23:59
New Rome
live
20:45
21:30

JAAA!
21:45
22:45
21:00
Kamp!
21:00
22:00
MIT
21:00
22:30

Vacos
22:30
23:59
22:00
C2C
22:30
23:40
Fabio Florido
22:00
23:00
23:00
Sterac aka Steve Rachmad
23:00
23:59
Shackleton presents Powerplant
23:00
23:59

Last.fm Hybrid Tent

  • Dub Phizix & Strategy
    00:00 - 00:30
  • Caspa & Rusko
    01:30 - 02:30
  • Nu:Tone & Logistics ft. SP:MC
    02:30 - 03:30
  • Dillinja
    03:30 - 04:30
  • Xtrah
    04:30 - 05:30
  • Simba
    05:30 - 06:30
  • Sonic Trip
    20:00 - 22:30
  • Neonlight
    22:30 - 23:30
  • Cyantific
    23:30 - 23:59

Main Stage

  • Elle Eyre
    00:00 - 00:15
  • Leftfield
    00:30 - 02:00
  • Danger
    02:15 - 03:15
  • RDKillers
    03:30 - 05:00
  • Novika & Mr.Lex
    19:30 - 20:45
  • Kamp!
    21:00 - 22:00
  • C2C
    22:30 - 23:40

Cities Tent

  • Simon Mattson
    00:00 - 01:30
  • Anja Kraft
    01:30 - 03:00
  • Truant
    03:00 - 04:30
  • MIT
    21:00 - 22:30
  • Vacos
    22:30 - 23:59

Circus Tent

  • Gesaffelstein
    00:00 - 01:30
  • Kölsch
    01:30 - 03:00
  • Sven Väth
    03:00 - 05:30
  • Ilario Alicante
    05:30 - 07:00
  • Seltron400
    19:30 - 20:50
  • An On Bast + Kuba Sójka + Jurek Przeździecki
    20:55 - 21:55
  • Fabio Florido
    22:00 - 23:00
  • Sterac aka Steve Rachmad
    23:00 - 23:59

Electronics Beats Stage

  • Four Tet
    00:00 - 02:00
  • Motor City Drum Ensemble
    02:00 - 04:00
  • Octave One
    04:00 - 05:00
  • Vrilski (Vril & Voiski)
    05:00 - 06:00
  • New Rome
    20:45 - 21:30
  • JAAA!
    21:45 - 22:45
  • Shackleton presents Powerplant
    23:00 - 23:59
Last.fm Hybrid Tent Main Stage Cities Tent Circus Tent Electronics Beats Stage
00:00
Cyantific
00:00
00:30

Black Sun Empire ft. MC LowQui
00:30
01:30

Mefjus
01:30
02:30

Calyx & Teebee
02:30
03:30

Seba ft. Robert Manos
03:30
04:30

Jubei & SP:MC Present Zones
04:30
05:30

Mr. Cannabeatz
05:30
06:30
Gorgon City
live
00:00
01:00
SB
00:00
01:30

Fresh
01:30
03:00
Sterac aka Steve Rachmad
00:00
00:30

Scuba
00:30
02:00
DJ Shadow
00:30
01:45
01:00
Sigma
live
01:15
02:15

Crystal Castles
02:30
03:30

Weiss
03:45
05:00
02:00
Recondite
live
02:00
03:00
Trade (Surgeon & Blawan)
live
02:00
03:00
03:00
Paryss
03:00
04:30
Richie Hawtin
03:00
05:00
Antigone
live
03:00
04:00
04:00
Francois X
04:00
06:00
05:00
The Martinez Brothers
05:00
07:00
06:00

Last.fm Hybrid Tent

  • Cyantific
    00:00 - 00:30
  • Black Sun Empire ft. MC LowQui
    00:30 - 01:30
  • Mefjus
    01:30 - 02:30
  • Calyx & Teebee
    02:30 - 03:30
  • Seba ft. Robert Manos
    03:30 - 04:30
  • Jubei & SP:MC Present Zones
    04:30 - 05:30
  • Mr. Cannabeatz
    05:30 - 06:30

Main Stage

  • Gorgon City
    00:00 - 01:00
  • Sigma
    01:15 - 02:15
  • Crystal Castles
    02:30 - 03:30
  • Weiss
    03:45 - 05:00

Cities Tent

  • SB
    00:00 - 01:30
  • Fresh
    01:30 - 03:00
  • Paryss
    03:00 - 04:30

Circus Tent

  • Sterac aka Steve Rachmad
    00:00 - 00:30
  • Scuba
    00:30 - 02:00
  • Recondite
    02:00 - 03:00
  • Richie Hawtin
    03:00 - 05:00
  • The Martinez Brothers
    05:00 - 07:00

Electronics Beats Stage

  • DJ Shadow
    00:30 - 01:45
  • Trade (Surgeon & Blawan)
    02:00 - 03:00
  • Antigone
    03:00 - 04:00
  • Francois X
    04:00 - 06:00
No events available!